פורטל האדריכלות

IA Portal

התחלנו עם אתר, שעמד ברקע לספר "אדריכלי ישראל 2011", ובלי להרגיש צמח לנו הפורטל הגדול בישראל, המכיל את מספר האדריכלים ומעצבי הפנים הגדול ביותר, שבו לכל משרד אתר משלו, ובו הוא מציג את מיטב עבודותיו - אלה שנבחרו להופיע בספרי האדריכלות, וכאלה שהוא בחר להציג בנוסף עליהן.

במהלך השנים צבר הפורטל מספר עצום של כניסות של יזמים, קטנים וגדולים, שמחפשים אדריכלים ומעצבי פנים ורוצים לראות את העבודות שלהם מבלי לשוטט בין עשרות אתרים. כדי להקל על הגולשים חולק הפורטל למחלקות - אדריכלות (בתים פרטיים, מבני ציבור, מבני תעשייה ומסחר, בנייני מגורים ומרכזי קניות), עיצוב פנים (בתים פרטיים, דירות, משרדים, מבני ציבור, חנויות ובתי מלון) ועיצוב נוף (גינות פרטיות, גנים ציבוריים, גני אירועים ותכנון עירוני). בכל מחלקה מופיעים עשרות אדריכלים ומעצבים אשר יענו על הדרישות והצרכים של כל אחד, שכן המבחר גדול וההיצע משובח.

וכמו בכל פרויקט מצליח - אנחנו מנסים להביא אותו למצב שיענה על צרכים נוספים ומשלימים. האדריכלים מתכננים - אבל בעלי המקצוע הם אלה שהופכים את החלום למציאות. וככל שהפורטל ייתן תשובות ליותר צרכים וצרכנים, כך יגדל מספר הנכנסים וההשתתפות בפורטל תעניק למשתתפים ערך מוסף.

לכן פתחנו את הדלת לבעלי מקצוע שונים בענף הבנייה - חברות קבלניות, קבלנים פרטיים, גדולים וקטנים, קבלנים למקצועות ספציפיים (רצפים, טייחים, נגרים, וכו'), יצרנים (חלונות, דלתות, מטבחים, חדרי אמבט, חדרי שינה, רהיטים ועוד), וחברות לשירותים משלימים (אבטחה, מצלמות, גננים וכו'). כידוע, ככל שמספר העסקים במקום מסוים גדול יותר כך עולה מספר המבקרים בו, ולכן הסיכוי שהמבקרים יבקרו בכל אתר עולה גם הוא, והערך המוסף של כל עסק עולה בהתאם. השיטוט באתר גדול הופך את החיפוש לחוויה.

אז בואו והצטרפו להצלחה. לחצו כאן, על הקישורית, ואנחנו כבר נשוב אליכם.