אלובין - חלונות בטכנולוגיה מתקדמת

אלובין - חלונות בטכנולוגיה מתקדמת

כתובת: אולם התצוגה - יוחנן הסנדלר 3, הרצליה | המפעל - יוסף הלוי 37, קרית ביאליק
טלפון/פקס: אולם התצוגה 04-8787089 | המפעל 04-8787070
מייל: ayeletp@alubin.com
www.alubin.com, www.facebook.com/alubin01

אלובין - חלונות בטכנולוגיה מתקדמת

תשלובת סהל-אלובין, יצרנית פרופילי האלומיניום מהגדולות בישראל, מתכננת, מייצרת ומשווקת את כל סוגי מערכות ופרופילי האלומיניום, לרבות מערכות פתחים לבניה, פרופילים מותאמים לתעשייה ואלומיניום תעופתי. חברת אלובין נוסדה בשנת 1958 ומוזגה בשנת 1998 אל חברת סהל (אשר נוסדה על ידי אריה סגל ז"ל בשנת 1973). המיזוג יצר את תשלובת סהל-אלובין, הנהנית מיתרונות הגודל והעוצמה של שני מפעלים ותיקים ומתוחכמים. החברה מייצרת כ-700 טון פרופילי אלומיניום מדי חודש, לשווקים מקומיים ובינלאומיים בתחומי הבניין והתעשייה.
 
החברה פועלת במגזרי הבנייה והתעשייה, וכן מחזיקה חברות בת המתמקדות בתחומי פעילות הדורשים מומחיות מיוחדת וחדשנות, על מנת לספק ללקוח ערך מוסף הכולל את כל צרכי האלומיניום תחת קורת גג אחת. עבודת החברה מתאפיינת בעמידה בלוחות זמנים, התאמה של המוצרים למפרטי ודרישות הלקוח, ביצוע בקרת איכות קפדנית המבטיחה מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, לצד אספקת ייעוץ, תמיכה והדרכות בנוגע להתאמת מוצרים, התקנה ותחזוקה.  
 
במהלך השנים שולבו מוצרי סהל-אלובין באינספור פרויקטים של בנייה ותעשייה בישראל ובעולם, ביניהם: מכון הלב באיכילוב, פרויקט משכנות האומה בירושלים, פרויקט נתב"ג 2000, מגדל  "הטרסה", נתניה, מגדלי "טריו", חיפה ועוד. 
 
במסגרת תרומתה לחברה, תומכת החברה בקבוצת הכדורסל "גלבוע גליל", כמו גם בבית הספר לכדורגל של מכבי יפו, המסייע בשיקום נערים במצוקה באמצעות המשחק. החברה תורמת לאגודה למען החייל ולחברה להגנת הטבע, ומספקת מלגות לסטודנטים נזקקים. במסגרת פעילות התמיכה בתעשייה, החברה תומכת בבית ספר מקצועי "שהם" בחיפה, והקימה בהתנדבות כיתות לימוד ייעודיות להן היא מספקת הן ציוד והן מהניסיון המקצועי של אנשי החברה.
 
בנוסף, מקפידה החברה על צמצום טביעת הרגל האקולוגית שלה ושל לקוחותיה, תוך יצירת סביבה נקייה ובריאה יותר. 
 
שעות פתיחה:
אולם התצוגה - יוחנן הסנדלר 3, הרצליה, ימים א'-ה' 8:30-17:00, ימי ו' 9:00-13:00
המפעל - יוסף הלוי 37, קרית ביאליק, ימים א'-ה' 8:30-17:00
 

 

סרט תדמית:

צרו קשר עם אלובין - חלונות בטכנולוגיה מתקדמת:

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה