אנדרסן חלונות ודלתות - אל הארץ בע”מ

אנדרסן חלונות ודלתות - אל הארץ בע”מ

כתובת: יד חרוצים 6, נתניה
טלפון/פקס: 1800-101284
מייל: info@el-haaretz.com
www.andersenwindows.co.il

אנדרסן חלונות ודלתות - אל הארץ בע”מ

חברת אנדרסן החלה את דרכה בשנת 1903 בארה"ב כשהוקמה על ידי משפחת מהגרים מדנמרק אשר ייצרו חלונות עץ. מאז ועד היום, היא נמצאת בבעלות פרטית ומובילה את העולם בפיתוח חלונות ודלתות עץ וזכוכיות תוך שימוש בחומרים ואנרגיה ירוקה בהליך הייצור. 

החברה מחזיקה בקרוב ל-150 פטנטים, והיא מעסיקה כיום יותר מ-14,000 עובדים ב-16 מרכזי ייצור, ומוכרת יותר מ-12 מיליון חלונות ודלתות בשנה.

החברה משקיעה מליוני דולרים במחקר ופיתוח מוצרים ירוקים וידידותיים לסביבה הנחשבים לטובים בעולם, והיא מחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר לשמירה על איכות הסביבה באמצעות צמצום זיהום, מיחזור חומרי גלם, קידום חיסכון באנרגיה ופיתוח מוצרים איכותיים עמידים עם השפעה מועטה על הסביבה. על כן הייתה החברה ליצרנית החלונות הראשונה לקבל אישור על עמידה בתקנים המחמירים ביותר בנושא זה, כגון LEED Credits,ENERGY STAR ועוד...

חברת אנדרסן רוכשת את חומרי הגלם עבור מוצריה מספקים אחראיים, מאושרים בתקן FSC, אשר מייערים שטחים לצורך שימוש בעץ, כדי להימנע מהרס יערות וכדי שלא להוות נטל על משאבי הטבע. בתהליך ייצור החלונות נעשה שימוש אך ורק בחומרים הידידותיים לסביבה. כל תוצרי הלוואי עוברים מיחזור לצורך ייצור חומרי גלם חדשים או אנרגיה. אפילו שארית הנסורת מועברת להפעלת תנורים המחממים את המפעל ומייצרים חשמל.

המוצרים של חברת אנדרסן מכילים עד 40% חומר ממוחזר. החלונות והדלתות של אנדרסן מבודדים במאות אחוזים יותר מחלונות המוכרים בארץ כך שהחיסכון באנרגיה נמשך שנים רבות. כל חלון נושא תווית של ה *NFRC ובה נתונים על ביצועים תרמיים ואקוסטיים של המוצר.

אנדרסן ישראל

אנדרסן בישראל מיוצגת בזיכיון בלעדי על ידי חברת 'אל הארץ' בבעלותו של ברוך ברנר. 

החברה ביצעה בהצלחה מספר רב של פרויקטים בכל רחבי הארץ: בתים פרטיים, וילות יוקרה ופרוייקטים של בנייה רוויה. צוותי ההתקנה עברו הכשרות מיוחדות בארה"ב כדי להגיע לרמת התקנה גבוהה ויסודית, כאשר רמת השירות הינה הטובה והזמינה ביותר בארץ, ובנוייה על צוות החברה הפזור ברחבי הארץ.

החברה מתחייבת לתת את התמורה הגבוהה ביותר למחיר - באחריות!

צרו קשר עם אנדרסן חלונות ודלתות - אל הארץ בע”מ:

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה