אריאל + מאיה

אריאל + מאיה

כתובת: גלגלי הפלדה 16, הרצליה פיתוח
טלפון/פקס: 09-8911318 / מאיה 054-5208609 / אריאל 050-3320011 / פ 09-8911317
מייל: am@aandm.co.il
www.aandm.co.il, www.facebook.com/arielmayadesign

אריאל ומאיה

 
הגלריה מציעה פריטים המיוצרים בהזמנה אישית ובסטנדרטים גבוהים בשילובים של עץ טבעי, טקסטיל מיוחד, ברזל, עור ועוד. התערוכה המתחלפת מציגה תפיסה עיצובית מעודכנת של קולקציה מובחרת ומוקפדת שמקורה בייצור מקומי.
 
אריאל ומאיה הם שילוב מושלם לגלריית רהיטים - הוא בעל ניסיון רב בתחום והיא מעצבת פנים. הגלריה מציעה פריטים מגוונים המוצגים בתערוכות מתחלפות לצד אפשרות לייעוץ אישי לתכנון חלל או לתכנון פריט בהתאמה אישית, Custom Made. 
 
הגלריה מציגה תפיסה עיצובית כוללת, לפיה החלקים המרכיבים את השלם עומדים גם בזכות עצמם, כך שבחירת הלקוח יכולה לנוע מפריטים בודדים ככורסה או מנורה ועד לריהוט מלא של הבית בשלמותו. תפיסת העיצוב המודולארית מאפשרת גם למעצבים ולאדריכלים, הנמנים על קהל לקוחותיה של הגלריה, למצוא בה כר נרחב לביטוי שאיפותיהם העיצוביות, עבור כל לקוח ובהתאם לכל קונספט עיצובי.
 
אריאל שואף ליצור את המוצר האופטימלי עבור לקוחותיו וליצוק לתוכו שנים רבות של ניסיון וידע, הכולל הכרות יסודית עם מגוון חומרים וטכניקות שונות בעיצוב וייצור רהיטים אותם רכש כבן למשפחת נגרים. 
 
מאיה כמעצבת פנים, בעלת ניסיון רב בתחום הרהיטים, ניחנה בעין ייחודית ומקורית. שנים של עיצוב בתים ומכירת רהיטים מביא אותה להמליץ ללקוחותיה על כל רהיט בהתייחס לסביבה בה הוא מוצג. אישיותה וכשרונה מעניקים ללקוחותיה את סביבת המגורים המותאמת לסגנון חייהם.
 
העבודה מול האדריכלים ומעצבי הפנים כוללת ליווי החל משלב התכנון, תוך הקפדה על ביצוע מושלם ועמידה בלוחות הזמנים ועד לשביעות רצונם המלא. כיוון שתהליך העיצוב מתחיל בהבנת החלל ואיכויותיו, המקום מציע ללקוחותיו הדגמה של העמדת הריהוט בגלריה עצמה תוך שימת דגש מרבית על השילוב שבין  הפונקציונלי לבין העיצוב הייחודי של הלקוח.
 
שעות פתיחה:
ימים א'-ה'   10:00-19:00   
יום ו'          09:30 -14:00

צרו קשר עם אריאל + מאיה:

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה