אקספרס קולנוע ביתי - פתרונות לאודיו-וידאו

אקספרס קולנוע ביתי - פתרונות לאודיו-וידאו

טלפון/פקס: 052-7961222
מייל: expressaudiovideo10@gmail.com
www.expresshatkanot.coi.co.il, www.facebook.com/avi.lazmi

אקספרס קולנוע ביתי - פתרונות לאודיו-וידאו

אקספרס קולנוע ביתי מתמחה בייעוץ, מכירה והתקנה של  מערכות קולנוע ביתי, בית חכם, חשמל חכם,  מצלמות אבטחה, פתרונות רשת ואינטרנט ופתרונות מיוחדים לזרועות והתקנות מיוחדות.

החברה מציעה מערכות קולנוע ביתי, מסכי LCD/LED, רמקולים שקועים, פתרונות תלייה למסכים, זרועות מכל הסוגים ואביזרים לעולם הקולנוע.

החברה מעניקה ללקוחותיה שירות נפלא ומלא שנקרא "ONE STOP SHOP", המעניק מטרייה ללקוח שכוללת שירות אודיו וידאו, תכנון והתקנת רשת תקשורת אינטרנט קווי ואלחוטי, מצלמות אבטחה מתקדמות, אינטרקום ואזעקה, ופתרונות טלוויזיה המתקדמים בעולם. כמו כן, מציעה החברה שירותי התקנות לכל סוגי  מסכי LCD,LED, פלזמה, מתקני תלייה וייעוץ מכירה והתקנה למערכות קולנוע ביתי, וכן יישום רעיונות מקוריים לבתים פרטיים, עסקים ומשרדים - על ידי אנשי המקצוע הטובים בישראל.

על כל התקנה מציעה החברה  שירות של שנה אחריות בבית הלקוח, כל זאת במחירים הזולים ביותר בישראל, ועם מגוון ענק של מוצרים המתאימים לכל לקוח ולקוח.

החברה מבטיחה ללקוחותיה שירות מהיר ומקצועי, כאשר הטכנאים העובדים בה הינם מקצוענים, בעלי נסיון של שנים רבות בתחום ובעלי ידע נרחב ומקצועי אשר תמיד ניתן עם חיוך ומכל הלב.

צרו קשר עם אקספרס קולנוע ביתי - פתרונות לאודיו-וידאו:

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה