באסיני - ייבוא אישי של כל תכולת הבית מסין ואיטליה

באסיני - ייבוא אישי של כל תכולת הבית מסין ואיטליה

כתובת: החרש 8, רמת השרון
טלפון/פקס: 03-5479666 / 052-6933355
מייל: info@basini.co.il
www.basini.co.il, www.facebook.com/Basini.co.il

באסיני - ייבוא אישי של כל תכולת הבית מסין ואיטליה 

החברה המובילה בישראל ליבוא אישי מסין.

אנו מסייעים ללקוחותינו לייבא מסין את כל מוצרי הגמר לבנייה, תוך ליווי מקצועי וצמוד, בנסיעה לסין או בהזמנה קטלוגית, החל מריצופים וחיפויים, כלים סניטאריים, תאורה, ריהוט לבית ולגן וכלה בטקסטיל ובסכו"ם. כמו כן, מחלקת הנגרות המקצועית של באסיני תדאג לכל צרכי הנגרות הצמודה שלכם.

כך ניתן לחסוך עשרות אחוזים מעלויות הבנייה ולשדרג רבות את רמת הגימור של הבית! 

באסיני היא חברה הנדסית-מסחרית שמתמחה בבלעדיות בתחום הבנייה, והיא משלבת את הידע והניסיון של חברת זיגורט תאום בע"מ, העוסקת בתאום מערכות תלת-ממדי ממוחשב, כ-40 שנה בתחום הבנייה, וחברת WTAQC LTD בעלת כ-8 שנות ניסיון ביבוא מסחרי מסין לכל רחבי העולם.

החברה מעסיקה מהנדסים, אדריכלים ומעצבי פנים יחד עם אנשי מסחר מנוסים ביבוא ובעבודה מול כל מערך היבוא - הובלות, שילוח, העמסה, הביטוח והמכס בסין ובארץ. באסיני מעסיקה צוות עובדים גדול בסין הכולל ישראלים וסינים ולרשותה משרדים ומחסנים.

החברה מנהלת מערך ספירת כמות והתאמה  קפדני במיוחד המבוצע על ידי בקרי איכות מיומנים ומנוסים, אחראית להתאמה בין הסחורה שהוזמנה לזו המתקבלת ומעניקה ערבות כספית ללקוח.

לאחר השלמה מוצלחת של מעל ל-280 פרויקטים בתחום הפרטי וכן בתחום המסחרי ניתן בהחלט להסיק, כי שילוב מיוחד זה הופך את באסיני לפתרון המושלם עבור ייבוא מסין לישראל לכל בונה שמעוניין לייבא מוצרי גמר מסין לארץ או לחו"ל.

בנוסף, מציעה כיום החברה שירות ייבוא אישי מאיטליה אשר באמצעותו תוכלו לעצב ביתכם באביזרים המעודכנים ביותר, אלו אשר יוכלו להשתלב בצורה יוצאת דופן עם הציפיות שלכם. 

צרו קשר עם באסיני - ייבוא אישי של כל תכולת הבית מסין ואיטליה :

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה