דיאגונל / אדריכלות ועיצוב פנים - אורן גרינספן ואסין קייטון

דיאגונל / אדריכלות ועיצוב פנים - אורן גרינספן ואסין קייטון

טלפון/פקס: 054-4984498 אורן / 052-2202367 אסין
מייל: diagonal.office@gmail.com
www.diagonal.co.il, www.facebook.com/studio.diagonal

דיאגונל / אדריכלות ועיצוב פנים

הסטודיו הוקם על ידי האדריכלית אורן גרינספן והמעצבת אסין קייטון, והוא מתמחה בתכנון בתים פרטיים ודירות, חללים מסחריים ומשרדים, תוך ליווי מלא החל משלב התכנון הראשוני ועד להלבשת הבית.

העיקרון המנחה בסטודיו הוא התאמת העיצוב לסגנון האישי של כל לקוח, עם דגש רב על התאמה לאורח חייו, ומתן פתרונות פונקציונליים לפי היכרות אישית במהלך העבודה. 

אורן גרינספן - אדריכלית, בעלת תואר B.Arc באדריכלות מאוניברסיטת תל אביב. במהלך הלימודים צברה ניסיון בעבודות שונות עם מעצבי פנים ואדריכלים, ולאחר סיום התואר בשנת 2011 החלה לעבוד במשרד "אליקים אדריכלים". בשנת 2013 פתחה את "אורן גרינספן-אדריכלות ועיצוב פנים", משרד המספק שירותי תכנון, עיצוב וליווי פרויקטים בתחום הבתים הפרטיים והדירות, כאשר בשנת 2015 הקימה יחד עם המעצבת אסין קייטון את "דיאגונל / אדריכלות ועיצוב פנים".

אסין קייטון - מעצבת רב תחומית, בעלת תואר B.Design בעיצוב חזותי משנקר. בשנת 2010 הקימה את "אסיניקה" - סטודיו לעיצוב חללים ואירועי קונספט, ובשנת 2014 פתחה את "אסין קייטון - עיצוב", משרד המתמחה בעיצוב בתים פונקציונאליים למשפחות והום סטיילינג. בשנת 2015 הקימה יחד עם האדריכלית אורן גרינספן את "דיאגונל / אדריכלות ועיצוב פנים".

 

צרו קשר עם דיאגונל / אדריכלות ועיצוב פנים - אורן גרינספן ואסין קייטון:

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה