אלסיני עיצובים בשיש ואבן

אלסיני עיצובים בשיש ואבן

כתובת: ת.ד 58, קיסריה
טלפון/פקס: 050-3377555
מייל: info@elsini.co.il
www.elsini.co.il, www.facebook.com/ELSINIMARBLE

אלסיני עיצובים בשיש ואבן

האהבה שלנו לשיש נובעת מהאהבה שלנו לטבע, ואנחנו רוצים להביא את היופי של הטבע ושל ההר לחיים בבית שלך. עם 18 שנות ניסיון בכל שלב של התהליך, אנחנו באמת מומחים בתחום שלנו, והתשוקה שלנו לעבודה שלנו, מעידה באופן ברור על השלמות של המוצר שלנו.

באלסיני, אנו בוחרים כל לוח שיש באהבה. באופן אישי אנחנו מבקרים במחצבה ובוחרים בלוחות השיש היפים ביותר, בדיוק לאחר שהם נחפרו מההר. המטרה שלנו היא ליצור דיוקן של הטבע בבית שלכם - זהו היתרון האמיתי של השיש, בנוסף לעמידותו הטבעית, והמגוון האינסופי של צבעים שניתן למצוא אותו.

כאשר הלוחות מגיעים לסדנה שלנו, אנחנו חותכים אותם לכל גודל וצורה שתבקשו, ולאחר מכן מעבירים את האריחים המוגמרים אליכם. אבל העבודה שלנו לא מסתיימת כאן, אנו מספקים ייעוץ וליווי שוטף בהרכבת האריחים, על מנת להבטיח כי הדיוקן שהטבע צייר בהר נוצר מחדש אצלכם בבית.

החברה הוקמה על ידי סידני כהן, אשר עוסק בתחום משנת 1995. בתחילת דרכו נסע סידני לניו יורק ללמוד את תחום האבן והשיש, לרבות תכונות האבן וסגנונות ריצוף וגימורים, כל זאת במפעל המשפחתי הגדול ביותר במנהטן וניו ג'רסי NEW YORK STONE.

במסגרת זו יצא גם להשתלמויות ותערוכות באיטליה ובכל רחבי אירופה על מנת לבקר במחצבות ובמפעלים הגדולים ולהכיר את תכונות האבן עוד יותר לעומק, וכן רכש ידע וניסיון רב בעיצוב והנחת האבן והריצוף בהתאמה לדרישה, אופי המבנה וסוג האבן והעיצוב. ידע זה מקנה לו יתרון רב שאותו הוא נהנה לחלוק עם הלקוח וללוות אותו לאורך כל הפרויקט, מבחירת האבן הנכונה דרך ליווי הרצף בהנחת האבן על ידי עיצוב מקורי ומעניין המביא את טקסטורת הטבע לבית בצורתו הטבעית והעיצובית היפה ביותר.

סידני מנהל כיום את חברת אלסיני שיש ואבן ומוביל אותה דרך כל החידושים בתחום, יבוא כל סוגי האבנים, כולל טראצו ועוד חומרים יפים ומיוחדים.

צרו קשר עם אלסיני עיצובים בשיש ואבן:

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה