עץ ירוק בע"מ

עץ ירוק בע"מ

כתובת: אולם התצוגה - הנס מולר 31, קריית ביאליק
טלפון/פקס: 04-8408595 / 054-8858080
מייל: zeevk@etzyarok.co.il
www.etzyarok.co.il

עץ ירוק בע”מ 

חברת עץ ירוק דלתות וחלונות בע"מ הינה חברה מובילה בעיצוב, ייצור והתקנה של מוצרי עץ כגון דלתות כניסה, דלתות פנים, חלונות ותריסים. 

החברה הוקמה בשנת 1981, כאשר לאחרונה נרכשה החברה על ידי בעלים פרטיים. מפעלה, משרדיה ואולם התצוגה  ממוקמים באזור התעשיה בקרית ביאליק. 

מפעל החברה הינו עתיר טכנולוגיה בתחום העץ, מעצב ומייצר בטכנולוגיות מפותחות בארץ, באתר החברה בקרית ביאליק או על ידי יצרנים מובילים בחו"ל. 

בנוסף לשלל הדגמים המעוצבים, אותם ניתן למצוא בתצוגה ובמגזין, החברה מייצרת גם לפי דגמים שעוצבו על ידי הלקוח או האדריכל, וזאת בשל הייצור העצמי והפרטני המאפשר לחברה לייצר על פי מידות שונות ובזמני אספקה נוחים. 

את המוצרים ניתן לקבל בגימור מלא: צבועים בלכה או בבייץ, או לקבלם ללא צבע. 

בין לקוחות החברה נמנים אדריכלים ומעצבים, יזמים, קבלני שיפוץ ומבנים חדשים, פרטים או ציבוריים, מבנים לשימור וכן אלפי לקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ הנהנים ממגוון מוצרינו. 

מחלקות החברה:

1. שיווק ומכירות - ענף הריהוט בארץ הוא דינמי ומתחדש. עיצוב הבית תופס מקום חשוב בתכנון בית חלומותינו ובעידן הטרנדים המתחלפים, אופנות באות והולכות, ולכן בחברה מעודכנים במגמות והתפתחות השוק, ובטעמי ודרישות הצרכנים על מנת לענות לחלומותיהם ולפתח מוצרים חדשים, מתקדמים ותואמים. צוות המכירות של החברה הינו מנוסה ומקצועי, מציע ומגבה בפתרונות מקצועיים ואיכותיים לעיצוב מוצרי החברה. 

2. עיצוב המוצר - לאחר קבלת הפרטים, עוברת ההזמנה למחלקת העיצוב הטכני. מחלקה זו הינה הפעילות המקצועית שמתכננת ומעצבת את רצונות הלקוח ליכולות הייצור המתקדמות של החברה. החברה נעזרת בתוכנות עיצוב, תכנון, שרטוט, ייצור, צביעה ועיבוד מוצרים המאפשרות לה ייצור מוצרים בעיצוב ואיכויות ראשונות בתחומה. 

3. תיאום זמנים מהזמנה להתקנה - לאחר השלמת ההזמנה ופרטיה בין החברה ללקוח, מתואם מול הלקוח מועד לעריכת מדידות בביתו, ועל מנת לאפשר עיצוב ושרטוט המוצרים. בשלב זה מועבר ללקוח העיצוב והשרטוט לאישור, ולפני תחילת הייצור. השלב האחרון, לפני שהלקוח יוכל ליהנות מהדלתות שהזמין מהחברה, הוא תיאום מועד ההתקנה וההרכבה בביתו. החברה מודעת לערך הזמן של לקוחותיה ועושה מאמצים רבים כדי לתאם את תאריך ושעת ההרכבה המטבית עבור כל לקוח ולקוח, בהתאם להתקדמות הבנייה או השיפוץ. 

4. שירות לקוחות - דגש מיוחד מושם בחברה על נושא התיאום ושירות הלקוחות. החברה עושה את המרב והמיטב על מנת לאפשר רמת תקשורת גבוהה ומענה מהיר ואיכותי לכל לקוח. ברורה השאיפה של הלקוח לקבל את חווית הקניה, ובעיקר המוצר היוקרתי שהוזמן, בקריטריונים עליונים של איכות ושירות. החברה שמחה לעמוד לרשות לקוחותיה בטיפול מהיר בכל תקלה, בעיה ו/או תלונה באמצעות מחלקת שירות הלקוחות הניתנת להשגה בטלפון או במייל.

 

 

צרו קשר עם עץ ירוק בע"מ:

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה