הצוותיה, סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים

הצוותיה, סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים

כתובת: דרך שלמה 5, תל אביב
טלפון/פקס: 054-4767459 / פ 153-544767459
מייל: office@hatzivtiya.com
www.hatzivtiya.com, www.facebook.com/hatzivtiya

הצוותיה, סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים

הסטודיו הוקם על ידי צוות האדריכליות בוגרות בצלאל, ג'ול שגב-גורביץ' ונטע גולשטיין-לוי, והוא נושא על דגלו את העשייה בדגש על חדשנות ויצירתיות. שילוב ההתמחויות הרחב שאותו מציע הסטודיו, מאפשר ללקוחותיו חבילה כוללת ומלאה, שבה מתקיימים כל המרכיבים להשלמת הפרויקט מתחילתו ועד סופו, תחת קורת גג אחת המספקת ללקוח ביטחון, נוחות ותוצר ברמה הגבוהה ביותר. 

הסטודיו מאמין ביצירת בתים עם זהות ואמירה אישית, המשקפים את האנשים המתגוררים בהם, והמורכבים מערכים של אור, אוויר ויצירת תחושה של בית. על-זמניותם של ערכים אלו מהווה קו מנחה בעבודת הסטודיו, במטרה ליצור חללים הרמוניים ועדכניים שאינם מאבדים את יופיים לאורך השנים, ואשר מביאים לידי ביטוי את בעליהם.   

נטע גולשטיין - בוגרת בצלאל במחלקה לאדריכלות לשנת 2007. מתמחה בניהול פרויקטים, עיצוב פנים, הום סטיילינג, הום סטייג'ינג והנחיית קבוצות.

ג'ול גורביץ' שגב - בוגרת בצלאל במחלקה לאדריכלות לשנת 2007. מתמחה בבניה פרטית, שינויי דיירים, עיצוב פנים, וכן תכנון נגרות ופרטים.

 "היצירה שלנו בתור אדריכלים נוצרת תוך כדי תהליך מסוים, לעתים ארוך.  בתהליך הזה ישנו יוצר אשר מחולל שינוי כלשהו במציאות באופן מכוון. כוונה זו יכולה להיות ביטוי של העולם הפנימי של היוצר, חתירה ליופי או לאסתטיקה, העברת מסר, חידוש המציאות...".   

צרו קשר עם הצוותיה, סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים:

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה