עירית צוקר | עיצוב פנים

עירית צוקר | עיצוב פנים

כתובת: ביאליק 20, רמת השרון
טלפון/פקס: 054-5615774
מייל: irit@i-z-design.co.il
www.i-z-design.co.il, www.facebook.com/iritzucker.design

עירית צוקר | עיצוב פנים

הסטודיו בניהולה של עירית צוקר, בוגרת לימודי הנדסת תעשייה וניהול ולימודי עיצוב פנים, הוקם בשנת 2012, והוא מתמחה בעיצוב פנים של משרדים. לאחר שנים רבות כאשת היי-טק בכירה, מביאה אתה עירית את היכרותה מקרוב עם הצרכים השונים והמגוונים הנדרשים במסגרת עבודה במשרדים, לרבות עבודה בחללי אופן ספייס, חדרי ישיבות ושילוב בין חללי עבודה משותפים לפינות פרטיות. 

ניסיונה הרב בניהול פרויקטים בתחום ההיי-טק מעניק ללקוחותיה תוצר אשר עומד בתקציב ובלוחות הזמנים שנקבעו, תוך שמירה על תפקוד מלא של המשרד לאורך כל התהליך, וזאת מבלי להתפשר על איכות העיצוב שלו.

הסטודיו דוגל בתפיסה שלפיה משרד המעוצב באופן המתאים לחברה תורם בצורה משמעותית לסביבת עבודה נעימה ומעוררת השראה, שאליה ניתן להזמין בגאווה לקוחות ומשקיעים, ואשר מהווה מוקד משיכה עבור עובדים פוטנציאליים. סביבה כזאת מעודדת תפוקה גבוהה ומהווה מקום שאליו מגיעים העובדים עם חיוך מדי בוקר.

הסטודיו חרת על דגלו את חשיבותה של התרומה החברתית, ולכן הוא מציע את שירותיו בעלות מוזלת לעמותות שונות בארץ, ומעצב עבורן חללים פונקציונליים ונעימים המעניקים לעובדים סביבה אופטימלית לביצוע עבודתם. 

 

צרו קשר עם עירית צוקר | עיצוב פנים:

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה