צביקה יריחובר - קבלן רשום ומהנדס אזרחי

צביקה יריחובר - קבלן רשום ומהנדס אזרחי

טלפון/פקס: 054-3232312
מייל: zvi127@gmail.com
www.zvi127.wixsite.com/yerichower-zvi, www.facebook.com/yerichowerzvika

צביקה יריחובר - קבלן רשום ומהנדס אזרחי

צביקה יריחובר, בוגר לימודי הנדסה אזרחית בטכניון לשנת 2000, בהתמחות ניהול פרויקטים וקונסטרוקציה. עם סיום לימודיו החל לעבוד כמהנדס ביצוע בחברה קבלנית, כמנהל פרויקטים בחברה לניהול ופיקוח במגוון רחב של פרויקטים, וכמהדנס בחברה קבלנית שם ניהל פרויקטים החל משלב התמחור ועד לשלב הביצוע והתשלומים. בשנים אלו צבר צביקה ניסיון רב בניהול וביצוע פרויקטים מסוגים שונים, כגון עבודות פיתוח, משרדים, עסקים שונים ובתי יוקרה, תוך שימת דגש על רמת ביצוע וגימור באיכות הגבוהה ביותר.
 
בשנת 2011 הקים חברה עצמאית המתמחה בפרויקטים בתחום הפרטי, הציבורי והמסחרי, ביניהם: קבלן מפתח לבתי יוקרה, משרדי חברת "Noble Energy" בהרצליה פיתוח, חנות Shakeout, וכן פרויקטים לקופ"ח כללית ועוד.
 
האני מאמין של צביקה דוגל בתפיסה לפיה הבסיס לשיתוף פעולה הוא עבודה בשקיפות מלאה, ביושר ובאמינות מול הלקוח ומזמין העבודה, תוך הקפדה על איכות ביצוע וגימור ברמה הגבוה ביותר. ההשקעה בביצוע וההקפדה על הפרטים הקטנים, היא שמבדילה בין פרויקט טוב לפרויקט טוב מאוד.
 
הערך המוסף אותו מציע צביקה כמהנדס בעל 16 שנות ניסיון בעבודה, הוא ראייה כוללת של תהליך העבודה, בדגש על התחשבות בכל היבטי התכנון  והביצוע, תוך התאמה לצרכי הלקוח ושיתופו המלא לאורך כל התהליך.
 
בתים פרטיים:
 
פינס 7, נווה צדק: www.youtube.com/watch?v=ZkhWaz1jQP8
בוסתנאי 13, נווה צדק: www.youtube.com/watch?v=Fgr6llHNrXA
מחנה יוסף, נווה צדק: www.youtube.com/watch?v=Fb8RPnph0RM
שבזי, נווה צדק: www.youtube.com/watch?v=1KGQe3vUgyM
 
 
סרט תדמית:

צרו קשר עם צביקה יריחובר - קבלן רשום ומהנדס אזרחי:

שם*
אימייל:
טלפון:
Comment*
שלח*שדות חובה